עוד שפות

אווירת הבוטיק של  dalloway - הכורסאות והיין, הסרטים השיחה והגישה האישית - מורידה מחויבות ומאפשרת לאנשים ללמוד לדבר בכבוד, בכיף, בצורה אינטליגנטית ועם תוצאות לאורך זמן. לאחר שהבוטיק צבר ניסיון והתפתח בעצמו, הבנו שגישת הלימוד הזו יכולה לעבוד גם בשפות אחרות. וזה בדיוק מה שקורה.

איטלקית – דאלווי מארחת את המורה שניטמן

שיעורי איטלקית הם חוויה אירופאית קלאסית. המורה מקסים, גם האנשים, והתחושה היא של קפיצה קטנה לטיול לחו"ל, שלש שעות פעם בשבוע. מאזינים לתרבות איטלקית, רואים עולם (בטלוויזיה), שוברים שיניים בשיחה על כל נושא – מספגטי ועד ברלוסקוני, ועם קצת תחביר והרבה אוצר מילים מרגישים איך הדיבור האיטלקי מתחיל לזרום.

רוסית – דאלווי מארחת את המורה אלה

לימודים עם ביצים כמו ב"מאמא רוסיה", כל ההטיות המוזרות והביטויים המוזרים עוד יותר. עוברים דרך נכסי צאן ברזל (שירים של ויסוצקי, פילוסופיות של צ'יבורשקה) ויוצאים עם שליטה בניואנסים של שיחה רוסית אמיתית. בשיעורים האלו המורה לא מאשרת לשתות יין. תנחשו לבד מה היא כן מאשרת.

שפות נוספות בעתיד

עם הזמן נצרף אנשי הוראה נוספים לחגיגת הלימוד בשפות שונות: צרפתית, ספרדית, גרמנית ועוד. אם בינתיים אתם מכירים מורים מעולים שיתאימו לסגנון הבוטיק של Dalloway, הפנו אותם לעמוד הדרושים.