הסיבות להצלחה

לימודי האנגלית אצלנו משיגים את כל המטרות - משתי סיבות טובות

הנה הסיבה הראשונה:

אנחנו לא תיק... לא כזה שסוחבים על המצפון, לא כזה שדורש לסחוט את המשמעת העצמית. אנשים לא באים "כי צריך" או "כי הבטחתי לעצמי", אנשים באים בשביל האנשים. בשביל כוס וויסקי עם שיר של מוריסון. בשביל לבכות על הצרות בעבודה, ולצחוק על החיים. זה התפקיד שלנו לדאוג שתצא לכם מזה אנגלית מהסרטים. התפקיד שלכם הוא לשכוח מהעולם לשלש שעות פעם בשבוע.

במילים אחרות - שמעתם על זה שאנשים נרשמים למכון כושר ואחרי חודש מתעצלים לבוא? פיתחנו תופעה הפוכה, של אנשים שבאים גם אחרי שנגמר הקורס וגומרים לנו את האספרסו.

 

הסיבה השניה

הסיבה השנייה:

בכל מקום חוץ מDalloway, כל המסגרות ללימוד אנגלית נבנות ופועלות באותה מתכונת. קודם קובעים תוכנית לימודים, לאחר מכן מכינים חומרי לימוד, אחר כך אוספים תלמידים, ואז מעבירים להם שיעורים.זה אומר שבכל מקום חוץ מDalloway יודעים מה אתם צריכים ללמוד עוד לפני שמכירים אתכם.

אנחנו עובדים אחרת. במקום תוכנית לימודים אנחנו בונים מאגר מגוון של חומרי לימוד. קטעי סרטים, קליפים, הרצאות, כתבות, משימות, שיחות ועוד כל מיני. אחר כך אוספים את התלמידים. יושבים איתם, מקשיבים להם, מגלים איזה אוצר כבר קיים בהם באנגלית ובכלל, מזהים את הדפוסים – אלה שתורמים ואלו שלא, מגלים את הצרכים והשאיפות של כל אחד. ורק אז, רק כשברור מה כל אחד רוצה להשיג ואיך, וכשיש מכלול חומרי לימוד – בונים תוכנית לימודים שנראית אחרת לכל אחד. אין שטנץ, אין הנחות קדומות, אין שני שיעורים שעוברים אותו הדבר. מלמדים כל אחד מה שהוא צריך ללמוד, ולא "מה שיש".

 

אז מצד אחד אתם באים כי זה כיף אמיתי לבוא, ומצד שני לומדים כמו שצריך כי מכוונים בשבילכם את המסלול לפי מה שאתם צריכים ללמוד.